• » Wynajem lokali mieszkalnych
Piaesczno - Osiedle Słoneczna

Oferujemy do wynajęcia dwa kompletnie umeblowane mieszkania trzypokojowe z loggią o powierzchni 85 m2 oraz ogrodem 55 m2 i garażem podziemnym na „Osiedlu Słoneczna”.

„Osiedle Słoneczna” zlokalizowane po południowej stronie ul. Słonecznej, łączącej Piaseczno z miejscowością Magdalenka, położone jest około 14 km od Centrum Warszawy i 1,5 km od Centrum Piaseczna, sąsiadując z kompleksem lasów sękocińskich.

Osiedle SłonecznaOsiedle ma charakter kameralny i zaprojektowane zostało jako tonąca w zieleni oaza spokoju. Głównym elementem osiedla jest sztuczna rzeka płynąca wzdłuż zabudowań, zamknięta z jednej strony wieżą zegarową z drugiej zaś małym wodospadem i ścianą lasu. Uliczka z płynącą rzeką i mostkami łączącymi ciąg pieszy z wejściami do budynków swoją dłuższą osią wyznacza kierunek północ-południe. Elewacje odbite w lustrze rzeki nadają całości niepowtarzalny charakter – tworząc unikalne dla inwestycji mieszkaniowych zagospodarowanie przestrzeni.Osiedle Słoneczna Na terenie wewnątrz osiedla przewidziany jest między innymi plac zabaw dla dzieci oraz sztuczny staw z atrakcyjnie zaprojektowanym na styl japoński ogrodem. Do mieszkań położonych na parterze budynków należą ogródki o pow. około 60m2. Ogródek połączony jest połączone wygodnymi schodkami z obszernym balkonem. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców dostęp do Osiedla monitorowany będzie przez Agencję Ochrony, która z portierni będzie miała możliwość kontaktu z każdym mieszkaniem.

Zapraszamy do obejrzenia rzutów oferowanych przez nas pomieszczeń (schemat lokalu 4D oraz lokalu 5D) oraz galerii zdjęć. Polecamy też zapoznanie się ze wszystkimi opisami inwestycji „Osiedle Słoneczna” oraz ciekawą wizualizacją na stronie developera: http://www.klinkierbud.pl/

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz uzgodnienia terminu obejrzenia mieszkań prosimy o kontakt pod nr telefonu komórkowego: (601) 24-58-08Polecamy

więcej Schemat rzutów lokalu 4B (pdf)

więcej Schemat rzutów lokalu 5B (pdf)

Zobacz galerię zdjęć

Lokalizacja

Mapka lokalizacji Osiedla Słoneczna

Międzyborska

Lokal mieszkalny o powierzchni 60 m2 w spokojnej okolicy na Pradze Południe w Warszawie. Istnieje możliwość przeznaczenia lokalu na cele biurowe.

Najemca lokalu będzie mógł korzystać z garażu, przed budynkiem znajdują się również dogodne miejsca parkingowe.
Zobacz galerię zdjęć