• » Aktualności
Aktualności

Najnowsze produkty i technologie w naszej ofercie.

Rozpoczynamy produkcję pawilonów handlowych o konstrukcji szkieletowej.

pawilony handlowe

Wzbogacamy tym samym naszą dotychczasową ofertę dodając do kontenerów biurowych i socjalnych oraz domków letniskowych produkt przeznaczony dla osób zajmujących się uslugami i handlem.

Teraz można mieć własne biuro lub sklep w dowolnym miejscu i bez pozwolenia na budowę w ciągu kilkunastu dni.Premiera MURESKO PREMIUM!
farba

Farba MURESKO PREMIUM - to nowość w naszej ofercie. Najwyższej jakości farba fasadowa typu SilaCryl®, o mineralnym charakterze, wysokiej dyfuzyjności dla pary wodnej, bardzo dobra chroniąca podłoża przed opadami, z zawartością żywic silikonowych.

Jest to nowa farba elewacyjna na miarę XXI wieku o następujących właściwościach:

 • o wysokiej dyfuzyjności
 • hydrofobowa
 • o wysokiej sile krycia
 • o trwałej kolorystyce
 • odporna na działanie agresywnych czynników atmosferycznych
 • o bardzo wysokiej przyczepności
 • łatwa w obróbce i nakładaniu
 • ekologiczna
 • o neutralnym zapachu
 • z dodatkami o właściwościach grzybobójczych i przeciw rozwojowi alg
 • barwiona maszynowo w systemie ColorExpress

Przeznaczenie:
Do wykonywania wysokiej jakości powłok elewacyjnych na podłożach gładkich lub strukturalnych. Specjalne spoiwo typu SilaCryl® umożliwia osiągnięcie takich parametrów powłoki malarskiej, które zagwarantują wysoki poziom ochrony przed wilgocią oraz bardzo dobrą dyfuzyjność dla pary wodnej i CO2. Specjalne spoiwo typu SilaCryl® gwarantuje także szerokie możliwości barwienia, odporność na wpływy atmosferyczne, stabilność na procesy kredowania powłok oraz przyczepność taką jak powłok na bazie czystych akrylatów.
Na tynkach szorstkich Muresko-Premium zależnie od stopnia rozcieńczenia tworzy powłoki eksponujące lub egalizujące strukturę podłoży. Jest także specjalnie przygotowana jako powłoka renowacyjna na specjalistyczne powłoki na prefabrykatach z betonu komórkowego.

więcej informacje dodatkowe

Prezentacja programu Caparol SPECTRUM - Creativ

caparol spectrum

caparol spectrum

caparol spectrum

Prezentujemy Państwu program Caparol SPECTRUM, program który daje możliwości dowolnego kształtowania kolorystyki fasad oraz ścian wewnątrz pomieszczeń.

W ciągu trzech miesięcy od wprowadzenia na rynek polski programu Caparol SPECTRUM (to jest od 28 lipca 2004) blisko pół tysiąca architektów doceniło jego walory użytkowe. Funkcjonalność i przydatność płyty CD Caparol SPECTRUM wielokrotnie prezentowane na szkoleniach organizowanych przez Caparol Polska zachęcają do jej nabycia.

Caparol SPECTRUM to doskonałe narzędzie pozwalające w prosty sposób opracować kolorystykę elewacji i wnętrz budynków. Zapewnia szybki dostęp do szerokiego spektrum barw, które mogą być automatycznie przeniesione do docelowego miejsca w projekcie, gdyż aplikacja ta współpracuje z wieloma programami graficznymi używanymi przez biura projektowe. Następnie wybrane kolory mogą być dokładnie odtworzone w systemie barwienia maszynowego ColorExpress, dzięki czemu na każdym etapie prac budowlanych mamy gwarancję powtarzalności kolorów - począwszy od momentu projektowania elewacji czy wnętrz, a skończywszy na pracach wykończeniowych, gdy produkt trafia na plac budowy w kolorze zgodnym z projektem.

Caparol SPECTRUM daje możliwość dowolnego kształtowania kolorystyki fasad oraz ścian wewnętrznych pomieszczeń. Zawiera ponad 300 przykładowych powierzchni wykończonych produktami Caparol oraz ponad 80 obiektów – ścian wewnętrznych i fasad budynków gotowych do samodzielnej aranżacji kolorystycznej przy zastosowaniu barw z wzorników kolorystycznych: CaparolColor, 3D System, 3D Concept i Meldorfer .

Płyta CD Caparol SPECTRUM zawiera przegląd produktów Caparol z uwzględnieniem ich funkcjonalności i wraz z wybranymi wariantami kolorystycznymi. Przedstawia farby, lakiery, szpachlowe techniki dekoracyjne, okładziny ścienne, profile fasadowe, kamień naturalny i powłoki posadzkowe wraz z ich możliwościami dekoracyjnymi.

Caparol SPECTRUM jest programem licencjonowanym, stworzonym dla potrzeb Centrum Doboru Kolorystyki Caparol FarbDesignStudio w Ober-Ramstadt (siedziba firmy Caparol, Niemcy). Program, który cieszy się niezmiennym uznaniem niemieckich biur architektonicznych, na naszym rynku dostępny jest w polskiej wersji językowej

Dodatkowe informacje na temat programu i możliwości jego zakupu można uzyskać w naszym biurze.

więcej demo prezentacjicreated by NetSolutions